V košíku máte zboží za:

0 Kč

Objednávky
420 720 550 555
Sortiment žulových kostek


Shromažďování osobních údajů

Pokud bude společnost BESTSELLER s.r.o. potřebovat k dosažení svých obchodních závazků ve vztahu ke svým zákazníkům údaje, které budou schopny identifikovat zákazníky (subjekty údajů) nebo které umožní kontaktovat konkrétního zákazníka za účelem poskytnutí výrobku, informací nebo služby, jež si zákazník od společnosti vyžádal (například pro příjem informací o produktech a službách obchodní společnosti BESTSELLER s.r.o., účast v soutěžích, povolení pro nakupování atd.), požádá obchodní společnost BESTSELLER s.r.o. o ně příslušného, byť i potenciálního zákazníka přímo, popř. jiným vhodným způsobem, jež bude vyjadřovat souhlas osoby k poskytnutí těchto údajů.

Údaje, které bude společnost shromažďovat v souvislosti s příslušným subjektem údajů, budou obsahovat:

jméno
příjmení, popř. název společnosti nebo organizace
titul
telefon
adresu včetně ulice, čísla popisného či orientačního
město a PSČ


Chce-li subjekt údajů – zákazník zabránit, aby jeho identifikační a osobní údaje nebo jiné osobní údaje byly shromažďovány společností BESTSELLER s.r.o., popř. aby tyto údaje nebyly využívány třetími osobami, neposkytne takovýto subjekt údajů – zákazník obchodní společnosti v tomto ohledu souhlas. Společnost BESTSELLER s.r.o. pak nemá práva shromažďovat údaje o takové osobě, popř. tyto údaje poskytnout třetím osobám.

 Za účelem splnění svých smluvních závazků z obchodních smluv se zákazníky je společnost BESTSELLER s.r.o. oprávněna výše uvedené údaje získat a využít pro dosažení účelu z těchto obchodních závazků.
Použití poskytnutých osobních údajů

Osobní údaje shromážděné obchodní společností BESTSELLER s.r.o. budou používány k poskytnutí výrobků a služeb, které si zákazník vyžádal nebo k nimž dal souhlas. Obchodní společnost tak bude schopna splnit své závazky vůči svému zákazníkovi. Osobní údaje zákazníka jsou také využity k tomu, aby obchodní společnost BESTSELLER s.r.o. mohla zákazníkům poskytnout případné důležité informace o výrobcích a zboží či službě společností zákazníkům nabízené. V případě příslušného souhlasu zákazníka může také společnost BESTSELLER s.r.o. zasílat informace o jiných výrobcích a službách přímo tomuto zákazníkovi, který projevil souhlas s takovýmto zasíláním informací.

Společnost BESTSELLER s.r.o. občas pověřuje jiné společnosti k poskytování omezených služeb jejím jménem, například zasílání, balení a doručování výrobků, cen a odesílání informací o našich výrobcích či akčních nabídkách. Těmto společnostem poskytneme pouze osobní údaje, které jsou potřeba k dosažení tohoto účelu a splnění smluvních závazků se zákazníkem. Společnost BESTSELLER s.r.o. od takovýchto jiných společností vyžaduje, aby s těmito informacemi nakládali diskrétně, v souladu se zákonem a aby je nepoužívali k jiným než smluvně stanoveným účelům.

Společnost BESTSELLER s.r.o. může zpřístupnit jí získané osobní údaje třetím osobám pouze v případech, kdy jí to bude ukládat nebo umožňovat zákon nebo v dobré víře, že taková jednání je nezbytné k dodržování zákonných ustanovení, ochraně nebo obraně práv subjektů údajů nebo ochraně práv společnosti BESTSELLER s.r.o.

Osobní údaje shromážděné společností BESTSELLER s.r.o. budou uloženy a zpracovány ve společností určených příslušných zařízeních a na základě zákonných postupů a podmínek. Společnost BESTSELLER s.r.o. se zavazuje dodržovat zákonem stanovená pravidla bezpečné práce ohledně shromažďování, používání a uchovávání osobních údajů z Evropské unie.

Zabezpečení vašich osobních údajů

Společnost BESTSELLER s.r.o. věnuje ochraně zabezpečení osobních údajů velkou pozornost, a to pomocí zabezpečovacích technologií které chrání osobní údaje před jejich neoprávněným přístupem, zneužitím nebo zveřejněním. Společnost BESTSELLER s.r.o. uchovává identifikační údaje v oblastech s omezeným přístupem.

Kontaktní informace:

BESTSELLER s.r.o.
Karlovo nám. 287/18
120 00 Praha 2

IČ: 65006879
DIČ: CZ65006879

Zavolejte nám na 720 550 555 a cenu Vám vytvoříme na míru, nebo nám napiště poptávku na info@dlazebni-kostky.cz

Tento týden Vám doporučujeme
žulová dlažební kostka 8/10 černa
žulová dlažební kostka 8/10 černa
cena: 5990,- Kč/t = 1499,-/m2
žulová dlažební kostka 8/10 šedá
Žulová dlažební kostka ideální pro vjezdy a plochy s nosností do 3,5t.
cena: 2350,- Kč/t = 470,-/m2
žulová dlažební kostka 8/10 červená
žulová dlažební kostka 8/10 červená
cena: 5990,- Kč/t = 1499,-/m2
žulová dlažební kostka 8/10 šedo-žlutá
Žulová dlažební kostka ideální pro vjezdy a plochy s nosností do 3,5t.
cena: 2150,- Kč/t = 430,-/m2
Výhody nákupu na Dlažební-kostky.cz

  • Široká nabídka barevnosti žulových kostek a dalších výrobků ze žuly
  • V případě požadavku na jiné zboží rádi dodáme zajímavou nabídku
  • Věrnostní program pro pravidelné zákazníky
  • Naše reference na pokládky žulové kostky
Informace pro zákazníky
  • tel 720 550 555
  • po-pá 8:00 - 17:00